ANASAYFA
PROJELER
İLANLAR
KURUMSAL


HAKKIMIZDA
TARİHÇE
 İnsanlar; geçmişten bugüne kazandığı tüm değerlerin güven yansıması olarak sunduğu, kat karşılığı yeni ev projeleri, kendi arazileri üzerinde geliştirdiği markalı projeleri, sektörde devrim yaratan altın formülleri ve yeni yaşam biçimlerine dair sunduğu işlevsel ve sürdürülebilir çözümlerle; herkes için doğru ve düzgün bir gelecek fikrinin izinde çalışmalarını sürdürmektedir.
VİZYON
 Kutsan İnşaat, sektöründe ekonomik, sağlıklı, kaliteli ve çevreye duyarlı binalar inşa edebilmek yeni, özgün ve gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. tasarımdan üretime kadar tecrübe ve donanımlı kadrosu ile ihtiyaçlarını titizlik belirleyerek planlandığı nitelikli konut üretimini hedefleyip hayata geçirmektedir. Şehrin çehresini değiştirecek birçok projeyi imzasını atmıştır
MİSYON
 Müşteri odaklı ve güveni merkez alan bir yönetim yaklaşımı mevcuttur. Türkiye ve hatta uluslararası gayrimenkul sektöründe pek çok projeyle hayata geçirmeye çalışan Kutsan A.Ş., verdiği söz ve taahhütleri yerine getirmenin haklı gururunu hedeflemektedir.
KURUM
KUTSAN GAYRİMENKUL İNŞAAT TAAH. MİM. MÜH. PROJE VE SAN. TİC. A.Ş.

Osman Yılmaz Mah. 629/1. SK Gebze/Kocaeli
Uluçınar V.D. 6000217527
FAALİYET RAPORU
2018 YILI CİRO
0.000.000 TL

2019 YILI CİRO
0.000.000 TL
KVKK
www.kutsan.com.tr web sitesinden veya mobil uygulamalardan işlem yapan müşterilerimizin verdikleri veriler, müşterilerimizin rızaları ve mevzuat hükümleri uyarınca Kutsan İnşaat tarafından, müşterilere geri dönüş sağlamak amacıyla işlenmekte olup tamamı gizli tutulmaktadır.
BELGE VE SERTİFİKALAR
MİMARİ TASARIM 2019
Yüksek beğeni toplayan proje çalışmalarıyla şirketimize katmış olduğu değerden dolayı tüm proje yönetim kadromuza teşekkür ederiz.


GOLDLIFE TUZLA 2019
SATIŞ PAZARLAMA 2019 Q4
Son çeyrekte göstermiş oldukları üstün satış performansı ile Satış Pazarlama Müdürümüz Eda Sarı ve ekibine teşekkür ederiz.


GOLDLIFE TUZLA 2019
MİMARİ TASARIM 2017
Yüksek beğeni toplayan proje çalışmalarıyla şirketimize katmış olduğu değerden dolayı tüm proje yönetim kadromuza teşekkür ederiz.


GOLDLIFE GEBZE 2017
DİNAMİK EKİBİMİZ
MEMET KUTLAY
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
/* */
VURAL KUTLAY
İŞ GELİŞTİRME VE PROJE MDR.
/* */
SALİH KUTLAY
MUHASEBE MDR.
/* */
OKAN KUTLAY
GENEL MÜDÜR
/* */
EDA SARI
SATIŞ ve PAZARLAMA MDR.
/* */
ALİ KUTLAY
SATIŞ ve PAZARLAMA KOOR.
/* */
TOLGA BESCİ
AR-GE ve TASARIM KOOR.
Hızla gelişen bilgi ve teknolojileri takip ederek şirketimiz bünyesinde geleceğe yönelik projeleri etkin bir şekilde geliştirmek ve tasarlamak üzere çalışmalar sürdürmekteyim.
HAKAN SAYAR
YÜK. İNŞAAT MÜHENDİSİ
/* */
BARIŞ DEMİR
YÜK. MİMAR
/* */